Tool API (1.0.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (58 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Sent email to %recipient
fi: Sähköposti lähetettiin (vastaanottajana %recipient)

en: The subject of the message.
fi: Viestin aihe.

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Fields
fi: Kentät

en: Amount
fi: Määrä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Class
fi: Luokka

en: String
fi: Merkkijono

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Tools
fi: Työkalut

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: Result
fi: Tulos

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Map
fi: Kartta

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Results
fi: Tulokset

en: Select
fi: Valitse

en: Translatable
fi: Käännettävissä

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Display message
fi: Näytä viesti

en: Execute
fi: Suorita

en: Context
fi: Konteksti

en: Cardinality
fi: Mahtavuus

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: The message that should be sent.
fi: Lähetettävä viesti.

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Bundle ID
fi: Paketin ID

en: Save entity
fi: Tallenna entiteetti

en: Delete entity
fi: Poista entiteetti

en: Block user
fi: Estä käyttäjä

en: Language Code
fi: Kielikoodi
