Tool API (1.0.0-alpha8) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Tools
ht: Outi
