Tool API (1.0.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: created
mr: तयार झाले

en: Number
mr: अंक

en: Message
mr: संदेश

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: String
mr: संज्ञा

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Tools
mr: साधने

en: Undefined
mr: अव्याख्यात

en: Results
mr: निकाल

en: Translatable
mr: अनुवादक्षम

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
