Tool API (1.0.0-alpha8) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Fields
se: Giettit

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
