Tool API (1.0.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Recipient
sr: Прималац

en: String
sr: Стринг

en: Provider
sr: Провајдер

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: Translatable
sr: Преводљив

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Entities
sr: Ентитети
