Tool API (1.0.0-alpha8) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: Message
th: ข้อความ

en: Required
th: จำเป็น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Sent email to %recipient
th: ส่งอีเมลไปที่ %recipient แล้ว

en: The subject of the message.
th: ชื่อเรื่องของข้อความ

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: String
th: ข้อความ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Result
th: ผล

en: Limit
th: จำกัด

en: Map
th: แผนที่

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Select
th: เลือก

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Context
th: บริบท

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
