Tool API (1.0.0-alpha9) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: updated
ast: anováu

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: String
ast: Cadena

en: Results
ast: Resultaos
