Tool API (1.0.0-alpha9) - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Sent email to %recipient
be: Даслаць емэйл %recipient

en: The subject of the message.
be: Тэма паведамлення.

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Fields
be: Палі

en: Recipient
be: Адрасат

en: String
be: Радок

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Tools
be: Прылады

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Map
be: Мапа

en: Entity
be: Сутнасць

en: Sort Order
be: Парадак вываду

en: Results
be: Вынікі

en: Select
be: Выбраць

en: Translatable
be: з магчымасцю пераклада

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Set
be: Устанавіць

en: Context
be: Кантэкст

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Trigger
be: Трыгер

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
