Tool API (1.0.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: updated
bg: Актуализирано

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Recipient
bg: Получател

en: String
bg: Стринг

en: Results
bg: Резултати

en: Select
bg: Избери

en: Execute
bg: Изпълни

en: Read
bg: Прочетени

en: Trigger
bg: Тригер
