Tool API (1.0.0-alpha9) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost
