Tool API (1.0.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Fields
lv: Lauki

en: Amount
lv: Summa

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: String
lv: Virkne

en: Channel
lv: Kanāls

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Tools
lv: Rīki

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Result
lv: Rezultāts

en: Limit
lv: Limits

en: Map
lv: Karte

en: Entity
lv: Entītija

en: Results
lv: Rezultāti

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Context
lv: Konteksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Properties
lv: Īpašības

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Trigger
lv: Trigeris
