Tool API (1.0.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Message
ne: सन्देश

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Results
ne: परिणाम

en: Translatable
ne: अनुवादित

en: Bundle
ne: पोका
