Tool API (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Number
af: Getal

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Trigger
af: Sneller
