Tool API (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Undefined
am: ያልተገለጸ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
