Tool API (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Number
az: Rəqəm

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: String
az: Mətn

en: Provider
az: Provayder

en: Tools
az: Alətlər

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Map
az: Xəritə

en: Entity
az: Entiti

en: Select
az: Seçin

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Entity type
az: Varlıq növü
