Tool API (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Undefined
br: Didermenet
