Tool API (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Number
bs: Broj

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Exists
bs: Postoji

en: Tools
bs: Alati

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Trigger
bs: Okidač
