Tool API (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Number
ca: Número

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Class
ca: Classe

en: String
ca: Cadena

en: Exists
ca: Existeix

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Tools
ca: Eines

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Map
ca: Mapa

en: Entity
ca: Entitat

en: Missing
ca: Perdut

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Execute
ca: Executa

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Trigger
ca: Activador

en: Plugin ID
ca: ID del connector
