Tool API (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Number
cs: Číslo

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Class
cs: Třída

en: String
cs: Řetězec

en: Exists
cs: Existuje

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Tools
cs: Nástroje

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Map
cs: Mapa

en: Missing
cs: Chybějící

en: Select
cs: Vybrat

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Execute
cs: Vykonat

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
