Tool API (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Number
da: Antal

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Class
da: Klasse

en: String
da: Tekst

en: Exists
da: Eksisterer

en: Provider
da: Udbyder

en: Tools
da: Værktøjer

en: Undefined
da: Udefinereret

en: Map
da: Knyt

en: Missing
da: Mangler

en: Select
da: Vælg

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Set
da: Sæt

en: Execute
da: Kør

en: Entity type
da: Entity-type
