Tool API (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Number
el: Αριθμός

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Class
el: Κλάση

en: String
el: Φράση

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Provider
el: Πάροχος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Map
el: Χάρτης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Select
el: Επιλογή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών
