Tool API (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Number
gl: Número

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Class
gl: Clase

en: String
gl: Cadea

en: Exists
gl: Existe

en: Provider
gl: Proveedor

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Map
gl: Mapa

en: Entity
gl: Entidade

en: Missing
gl: Perdido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Execute
gl: Executar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Trigger
gl: Disparador
