Tool API (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Number
hr: Broj

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: String
hr: Struna

en: Exists
hr: Postoji

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Tools
hr: Alati

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Execute
hr: Izvrši

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Trigger
hr: Okidač
