Tool API (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Number
is: Númer

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: String
is: Strengur

en: Tools
is: Tól

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði
