Tool API (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Number
lt: Skaičius

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: Exists
lt: Esantys

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Entity
lt: Esybė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
