Tool API (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Number
ms: Nombor

en: Required
ms: Diperlukan

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Text
ms: Teks

en: Email
ms: E-mel

en: Class
ms: Kelas

en: String
ms: Rentetan

en: Exists
ms: Wujud

en: Add another item
ms: Tambah item lain

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Trigger
ms: Picu
