Tool API (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Number
nl: Getal

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Class
nl: Klasse

en: String
nl: Tekenreeks

en: Exists
nl: Bestaat

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Map
nl: Landkaart

en: Entity
nl: Entiteit

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Select
nl: Selecteren

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Read
nl: Gelezen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
