Tool API (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Class
nn: Klasse

en: String
nn: Streng

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Trigger
nn: Utløysar
