Tool API (1.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ
