Tool API (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
