Tool API (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Number
pl: Liczba

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Text
pl: Tekst

en: Class
pl: Klasa

en: String
pl: Napis

en: Exists
pl: Istnieje

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Map
pl: Mapa

en: Entity
pl: Encja

en: Missing
pl: Brakujące

en: Select
pl: Wybierz

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Read
pl: Przeczytane

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
