Tool API (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Tools
ps: توكي

en: Map
ps: نقشه

en: Missing
ps: ورك

en: Select
ps: غوره
