Tool API (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Number
ro: Număr

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Class
ro: Clasă

en: String
ro: Șir text

en: Exists
ro: Există

en: Provider
ro: Furnizor

en: Tools
ro: Instrumente

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: Map
ro: Hartă

en: Entity
ro: Entitate

en: Missing
ro: Lipsește

en: Select
ro: Alege

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: Execute
ro: Execută

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
