Tool API (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Number
sk: Číslo

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Class
sk: Trieda

en: String
sk: Reťazec

en: Exists
sk: Existuje

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Tools
sk: Nástroje

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Map
sk: Mapa

en: Entity
sk: Entita

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Select
sk: Zvoľte

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Execute
sk: Spustiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
