Tool API (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Number
sv: Tal

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Class
sv: Klass

en: String
sv: Sträng

en: Exists
sv: Existerar

en: Provider
sv: Leverantör

en: Tools
sv: Verktyg

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: Map
sv: Karta

en: Entity
sv: Objekt

en: Missing
sv: Saknas

en: Select
sv: Välj

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Set
sv: Uppsättning

en: Execute
sv: Verkställ

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Transform
sv: Förvandla

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
