Tool API (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: String
te: పదబంధం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
