Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Summary
ar: الملخص

en: Total
ar: المجموع

en: Items
ar: عناصر

en: Tools
ar: الأدوات

en: Limit
ar: حد

en: Workspace
ar: منطقة / مساحة  العمل

en: Redirect URL
ar: إعادة توجيه عنوان URL
