Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Summary
az: Xülasə

en: Items
az: Elementlər

en: Tools
az: Alətlər

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: Workspace ID
az: İş sahəsi ID

en: Switch workspace
az: İş yerini dəyişdirin
