Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Items
cy: Eitemau

en: Exists
cy: Yn bodoli

en: Tools
cy: Arfau

en: Limit
cy: Terfyn
