Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Summary
da: Resumé

en: Total
da: I alt

en: Items
da: Overskrifter

en: Exists
da: Eksisterer

en: Tools
da: Værktøjer

en: Limit
da: Grænse

en: Workspace
da: Arbejdsområde

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Switch workspace
da: Skift workspace

en: Publish workspace
da: Publicér workspace
