Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Total
et: Kokku

en: Items
et: Kirjed

en: Exists
et: Väljumine

en: Tools
et: Tööriistad

en: Limit
et: Limiit

en: Workspace
et: Tööruum

en: Workspace ID
et: Tööruumi ID

en: Switch workspace
et: Vaheta tööruumi
