Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Summary
hu: Összegzés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Items
hu: Tételek

en: Exists
hu: Létezik

en: Tools
hu: Eszközök

en: Limit
hu: Korlát

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Workspace ID
hu: Munkaterület azonosítója

en: Switch workspace
hu: Munkaterület váltása
