Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Summary
id: Ringkasan

en: Items
id: Item

en: Exists
id: Tersedia

en: Tools
id: Alat

en: Limit
id: Batas

en: Workspace
id: Ruang kerja

en: Workspace ID
id: ID ruang kerja
