Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Summary
it: Sommario

en: Total
it: Totale

en: Items
it: Elementi

en: Exists
it: Esiste

en: Tools
it: Strumenti

en: Limit
it: Limite

en: Workspace
it: Area di lavoro

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione
