Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Summary
lt: Įžanga

en: Total
lt: Iš viso

en: Items
lt: Elementai

en: Exists
lt: Esantys

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Limit
lt: Limitas

en: Workspace
lt: Darbalaukis
