Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Total
pl: Razem

en: Items
pl: Elementy

en: Exists
pl: Istnieje

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Workspace ID
pl: ID obszaru roboczego

en: Switch workspace
pl: Przełącz obszar roboczy
