Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Summary
pt: Resumo

en: Items
pt: Itens

en: Exists
pt: Existe

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Limit
pt: Limite

en: Workspace
pt: Área de trabalho

en: Workspace ID
pt: ID da área de trabalho

en: Switch workspace
pt: Alterar espaço de  trabalho

en: Publish workspace
pt: Publicar espaço de trabalho
