Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Total
sk: Celkom

en: Items
sk: Položky

en: Exists
sk: Existuje

en: Tools
sk: Nástroje
