Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Total
sv: Totalt

en: Items
sv: Poster

en: Exists
sv: Existerar

en: Tools
sv: Verktyg

en: Limit
sv: Begränsning

en: Workspace
sv: Arbetsyta

en: Workspace ID
sv: ID-nummer för arbetsyta.

en: Switch workspace
sv: Byt arbetsyta
