Tool - Workspace (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Summary
uk: Резюме

en: Total
uk: Всього

en: Items
uk: Елементи

en: Exists
uk: Існує

en: Tools
uk: Інструменти

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Workspace
uk: Робоча область

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Workspace ID
uk: ID робочої області

en: Switch workspace
uk: Перемкнути робочу область

en: Publish workspace
uk: Опублікувати робочу область
